UltraGear 32GX870A B 32" 4K 240Hz 1080p 480Hz FreeSync OLED Dual
by LG
Product Details
Brand
LG
Condition
New
Model
32GX870A-B.AEK
Category
Monitors
Available at Scan Computers
Compare Prices(1 shop)
Scan Computers logo
Out of stock
Go to Shop
Shop Reviews
No reviews yet. Bought this product? Share your experience with one of the shops below.
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for UltraGear 32GX870A B 32" 4K 240Hz 1080p 480Hz FreeSync OLED Dual?