Open Box UltraGear 34" 34GX90SA W WQHD 240Hz Curved FreeSync Premiu
by LG
Product Details
- Brand
- LG
- Condition
- Refurbished
- Model
- 34GX90SA-W.AEK
- Category
- Peripherals
Available at Scan Computers
Like
Save for later
Add to favourites
Share
Compare Prices(1 shop)
Shop Reviews
No reviews yet. Bought this product? Share your experience with one of the shops below.
Frequently Asked Questions
- What is the cheapest price for Open Box UltraGear 34" 34GX90SA W WQHD 240Hz Curved FreeSync Premiu?
More from LG
Similar products at The Virtual Mall
Rubber Trailing Socket
Zexum
Ultimate 2C Wired Controller Hall Effect PC Android
8bitdo
Wolverine V3 Tournament Edition XBOX PC Wired Esports Cont
Razer
Pro 2 Bluetooth Hall Edition Gamepad
8bitdo
Primera Line Extension Lead 8 way 2m H05VV F 3G1 25
Brennenstuhl
2 shops
4 way 2 Mtr Extension Socket Plug