27" UltraGear 27GX700A B QHD 280Hz FreeSync Premium Pro OLED Gaming
by LG
Product Details
- Brand
- LG
- Condition
- New
- Model
- 27GX700A-B.AEK
- Category
- Monitors
Available at Scan Computers
Like
Save for later
Add to favourites
Share
Compare Prices(1 shop)
Shop Reviews
No reviews yet. Bought this product? Share your experience with one of the shops below.
Frequently Asked Questions
- What is the cheapest price for 27" UltraGear 27GX700A B QHD 280Hz FreeSync Premium Pro OLED Gaming?
More from LG
Similar products at The Virtual Mall
15.6 IPS Full HD USB C Light Portable Monitor
Verbatim
27" GB2741QSU B1 G Master HAWK QHD 144Hz Adaptive Sync I
Iiyama
14" Portable IPS Full HD Touchscreen Monitor Power Bank
Verbatim
PRO 27" FHD 120hz Adaptive Sync IPS Business & Productivity Class
Msi
MPG 341CQR QD OLED X36 34" 2K 360Hz Adaptive Sync DisplayHDR True
Msi
Z2 Pro Gen 3 Dual Monitor Arm USB3.0 Hub upto 34"